Budincă de melcişori cu brânză de vaci
Postat de ionix in Dulciuri 23 Noi 2010 | 13601 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 23.11.2010, 13:29
sunt prima portie dubla,arata sperb,azi am mancat si eu,dar nu facut de mine,

la 23.11.2010, 13:30
e delicioasa...am mancat si imi place enorm..dupa post o sa mai fac si eu








la 23.11.2010, 13:34
@Sufletista... tre' să-ţi fac
e veche asta 

@Roxy... eu n-am mâncat dar ştiu că-i bună
la 23.11.2010, 13:41
@Motanla Oale... nu-i aşa că la oalele mele e mâncare bună?
mă laud... deh, modestia asta mă omoară 
la 23.11.2010, 13:47
e veche dar eu nu stiu so fac,dar acum ca am reteta ta am sa incerc,mai ales ca eu nu am intrat in post mai am o saptamana,am timp
la 23.11.2010, 13:49
si eu o fac mai tot timpul pentru lacto ovo vegetarianul meu george




la 23.11.2010, 13:53
@Sufletista... mai au şi alte fete reţete de budincă... te poţi inspira şi de la ele dacă crezi că o să te ajute... dar e simplut de făcut, o să vezi tu... poţi folosi ce paste vrei tu... merge şi cu bânză dulce... pupăcesc şi spor la treabă

@Mona... aham... deci... tu ai ceva de muncă când găteşti, cu aşa pretenţioşi la masă 

la 23.11.2010, 14:22
da, da!
la 23.11.2010, 14:26
in general fac cam 3 feluri unul pt aziz ,george nu vrea carne decit cu o cearta buna inainte piept de pui file sa nu vada venisoara rosie inauntru ,peste ii place ton ,restul fara mofturi inca...
la 23.11.2010, 14:27
Ooooo ce buuun bunut







la 23.11.2010, 14:52
O bucata si eu.
la 23.11.2010, 15:16
o portie cat de maca,va rog!!!

la 23.11.2010, 15:33


Nu cer, ca cer degeaba
la 23.11.2010, 16:31
@Gaby... mulţumesc pentru aprobare 


@Mona... doar atât zici? şi sunt încă mici


@Ruxy... mersic 

@Silvioara... te pun pe listă...

@Corina... n-am
hai că te pun pe listă...

@Anca... corect... doar te-am pus în temă de aseară 


COMENTEAZA