Chec de post
Postat de pusikmea in Prajituri 30 Mar 2012 | 13736 vizualizari
Probabil o sa va intrebati, ce gust poate sa aiba checul de post, va pot spune ca este foarte foarte bun, pufos, cremos, delicos intr-un cuvant.Multumesc Miha pentru reteta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (36)
la 30.03.2012, 08:56
bun bun
la 30.03.2012, 09:02
Ce bun e,si eu fac checuri si briose de post in fel si chip si tare ne mai plac
la 30.03.2012, 09:03
cred ca e doar ideea noastra ca un dulce de post nu poate fi la fel de bun
la 30.03.2012, 09:06
motan multumesc, mena trebuie sa incerc si eu briose...dia, asa este, poate fi chiar mai bun :*
la 30.03.2012, 09:08
Eu primesc 2 felii, daaa?
la 30.03.2012, 09:10
daaa miha da 
la 30.03.2012, 09:12
arata superrrr! yummy!
la 30.03.2012, 09:14
este foarte bun
la 30.03.2012, 09:16
multumesc timea si vero :*
la 30.03.2012, 09:21
Miha,de ce sa primesti? si inca doua felii?
doar tu ai dulciuri destule,lasa sa ne ramana noua
la 30.03.2012, 09:22
Dana,sper ca puiutul tau e mai bine
la 30.03.2012, 09:33
Dia, din pacate nu e prea bine...
nu stiu ce sa mai fac, sunt terminata, nici n-am iesit bine din spital, ca iar s-a imbolnavit.....
la 30.03.2012, 09:48
Offf
tare rau imi pare,bietul puiut.Sper din tot sufletul sa se faca bine.
Nu vreau sa jugnesc pe nimeni,dar sunt foarte dezamagita de medici.Nici nu stiu daca-i incompetenta sau nepasare din partea lor.Am obosit deja si ma doare sufletul sa vad cum mama sufera si habar nu avem ce sa tratam
la 30.03.2012, 09:53
Dia, nici eu nu vreau sa jicnesc pe nimeni, insa asta este crudul adevar, cel putin in spitalele de stat...daca nu le bagi ceva in buzunar, nici macar rezultatul analizelor nu ti-l spun....am obosit pshihic cat am stat in spital....o sa mergem cu el la o clinica particulara, poate acolo si-or da interesul mai mult....
la 30.03.2012, 10:01
Sa va ajute Dumnezeu sa treceti si peste asta si muuuulta sanatate puiutului si tie rabdare si putere! Si eu am trecut prin asa ceva, cred ca toate mamicile trecem....eu am mers si la biserica cu ea si am impartasit-o mai des...si ne-a fost tare bine....era o perioada cand o impartaseam in fiecare dumunica si nu am mai avut asa multe probleme de sanatate....!Poate iti este de folos ce ti-am spus....nu te supara...!
Sanatate maxima va doresc!
COMENTEAZA