Chec de post

Postat de pusikmea in Prajituri
30 Mar 2012 | 13736 vizualizari

Probabil o sa va intrebati, ce gust poate sa aiba checul de post, va pot spune ca este foarte foarte bun, pufos, cremos, delicos intr-un cuvant.Multumesc Miha pentru reteta.

Inapoi la reteta

Comentarii (36)

la 30.03.2012, 10:03
Si la particulari e cam aceeasi Marie,doar cu pretul mai piperat.E adevarat ca sistemul e prost si subfinantat,dar asta nu e o scuza pentru incompetenta si lipsa de interes pentru cel in suferinta.Nici eu nu sunt platita atat cat sa fiu multumita,dar imi fac meseria constiincios,pana la urma clientii nu au nici o vina.
la 30.03.2012, 10:05
Eu cred ca raspunsul unui medic n-ar trebui sa fie niciodata "nu stiu ce sa zic"
la 30.03.2012, 10:18
SANATATE PUIUTULUI
la 30.03.2012, 10:27
Multa sanatate puiutului.
Din experienta fetei cu nepotelul, la particular a fost tratata excelent. Au stat amandoi intr-o camera cu loc de joaca, din 30 in 30 de minute venea o asistenta sa vada daca trebuie ceva, au avut madicamente de top si pana si laptele si biscuitii au cumparat la fel cu ce manca acasa, si asta in fiecare zi. Pretul 600 lei pe zi, in februarie 2012. Am fost foarte multumiti. Deci se poate si asa. Merita sa incerci si varianta asta.
la 30.03.2012, 10:37
Foarte bun chec imi pare rau ca cel mica nu e bine..sper din suflet sa auzim curand ca e bine si voios!!!
la 30.03.2012, 10:47
foarte bine arata
la 30.03.2012, 11:14
foarte bine arata!
la 30.03.2012, 11:29
va multumesc din suflet tuturor, dia, intr-adevar un medic nu trebuie sa zica asa ceva...si exact cum zici si tu, cum fiecare dintre noi ne facem datoria, asa ar trebuii sa si-o faca si ei...insa tot noi suntem vinovati ca i-am invatat asa, mereu sa dam ceva ....eu nu sunt de-acord cu asta, insa din pacate daca nu dai esti tratat ca atare....Motan, cu siguranta o sa incercam si varianta particulara, macar daca tot dau un ban sa fiu tratata cum trebuie, sa vad ca puiutul meu este bine si sa primesc raspunsurile care ma intereseaza....
la 30.03.2012, 11:40
multa, multa sanatate puiutului tau .
la 30.03.2012, 12:01
Foarte frumos checul
nu stiu ce are micutul dar ii doresc din suflet sa se faca bine
la 30.03.2012, 12:31
la 30.03.2012, 12:43
Dar tot ce faci arata asa de bine?
la 30.03.2012, 13:48
delicios
la 30.03.2012, 14:54
bun,bun
la 30.03.2012, 15:59

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or