Postat de pusikmea in Prajituri13 Feb 2012 | 6129 vizualizari
De cand am vazut cheesecake-ul lui Edith am inghitit in sec, sambata l-am executat si eu, cu cateva modificari, azi va servesc si pe voi cu o feliuta virtuala. E delicios!!!