Cheesecake cu caramelPostat de pusikmea in Prajituri De cand am vazut cheesecake-ul lui Edith am inghitit in sec, sambata l-am executat si eu, cu cateva modificari, azi va servesc si pe voi cu o feliuta virtuala. E delicios!!! Inapoi la reteta |
de cand poftesc si eu la asa bunatate si inca n-am apucat sa fac...
da ii vine randul, ca al tau arata minunat si chiar mi-ai facut pofta....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|