Chifle mediteraneene
Postat de RuxyRux in Piine 7 Mai 2012 | 5172 vizualizari
Cand ai pofta de un mic dejun in stil grecesc, faci si niste chifle decorative cu arome mediteraneene care sa-l completeze perfect...e clar ca mi-e tareee dor de Grecia!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (46)
la 07.05.2012, 14:53
ce bine arata! e buna rau painea de casa
la 07.05.2012, 15:16
sunt superbe!

la 07.05.2012, 15:39
Multumesc Lau...sper sa iti placa
la 07.05.2012, 15:39
Multumesc Timea
la 07.05.2012, 15:40
Multumesc Daria
la 07.05.2012, 16:16
La foamea mea , as musca si monitoru'
, asa-s de apetisante ... da' oare de ce m-as mai mira , na, si tu Ruxy draga .
PS De ce nu ma pot abona la blogul tau ???????? ci doar la comm
la 07.05.2012, 16:17
,,na, zi si tu Ruxy draga ''(asa am vrut sa scriu).
la 07.05.2012, 16:49
imi este foame Ruxy
la 07.05.2012, 17:08
panica ca la ruxy acasa ...nu mai e nevoie de commm
la 07.05.2012, 17:54
Diana scumpa mea...tu cu diabetul mananci paine, chiar vroiam sa te intreb? Te pup cu drag si nu stiu ce sa zic cu blgoul de ce nu te poti abona...poate ne ajuta fetele care se pricep mai bine la blogarit...eu am pus in dreapta sus persoane interesate...altceva nu stiu sa mai fac
la 07.05.2012, 17:55
Azizuletule scump...multumesc si te invit la painica...cat mai am
la 07.05.2012, 17:56
Hai la masa Cris...am facut pui la cuptor cu sos de rosii si busuioc, cartofi aurii, salata, peste dorada pe sare, icre proaspete si salata de fructe, plus painica din imagine...te imbratisez
la 07.05.2012, 19:51
Pfaaaa... mai bine nu scriai meniul... ca sa vezi ce de-ti vor veni la masa! Eu ma invit prima ca toate par delicioase! Dar prima as vrea sa gust painica!!
la 07.05.2012, 19:58
Eu m-am inscris pe blogul tau, si te-am adaugat si la blogrool si a mers! Nu stiu care ar fi cauza... atata timp cat esti logat ar trebui sa mearga..
COMENTEAZA