Chiftele
Postat de MotanLaOale in Mancaruri cu carne 28 Apr 2012 | 12157 vizualizari
La cererea fiului meu, satul de parjoale moldovenesti, am facut chiftele" ca la capitala" cum faceam inainta sa "cunosc" Moldova. Cu paine calda pe vatra au fost o bunatate.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (43)
la 28.04.2012, 20:45
vin si eu,ca n-am facut de tare multa vreme 
la 28.04.2012, 20:46
Te astept
la 28.04.2012, 20:51
ce bune sunt cu branzica si rosii!


la 28.04.2012, 20:52
de cand n-am facut nici eu ,vin sa mananc de la tine
la 28.04.2012, 20:52
merg sa scot carnea din congelator. Mi-ai facut pofta, maine fac si eu
la 28.04.2012, 20:54
Multumesc
De pofta fiului meu am facut si eu!
la 28.04.2012, 20:56
foarte bine arata! si eu am facut azi
la 28.04.2012, 21:26
Super gustoase,si eu am facut de doua ori saptamana asta cu mult marar verde .....ah delicios.......
la 28.04.2012, 21:27
Si eu am facut azi.si snitele, ciorba de afumaturi si amandina
nu aveam unde ma lauda 
)
la 28.04.2012, 21:28
asa, asa gabi....sa nu ma laud doar eu
la 28.04.2012, 21:28
gaby_d
28.04.2012, 21:27
Si eu am facut azi.si snitele, ciorba de afumaturi si amandina
nu aveam unde ma lauda )
Gaby,lauda-te acolo la "loc de laudat" la mine in pagina 
la 28.04.2012, 21:29
ai asa ceva?
)
COMENTEAZA