Chiftele

Postat de MotanLaOale in Mancaruri cu carne
28 Apr 2012 | 12157 vizualizari

La cererea fiului meu, satul de parjoale moldovenesti, am facut chiftele" ca la capitala" cum faceam inainta sa "cunosc" Moldova. Cu paine calda pe vatra au fost o bunatate.

Inapoi la reteta

Comentarii (43)

la 28.04.2012, 21:33
facem
la 28.04.2012, 21:39
N-am mancat cu mustar niciodata, trebuie sa incerc si eu!
la 28.04.2012, 21:44
Multumesc
Gaby harnica ca intodeauna!
la 28.04.2012, 22:36
ce bune sant,si eu le-as face disparute intr-o clipa,eu am mancat si cu parmezan ras in compozitie sti ce bun e...mama mama
la 28.04.2012, 22:55
Motanel...grozave sunt
la 28.04.2012, 23:10
Multumesc
la 28.04.2012, 23:22
la 28.04.2012, 23:39
la 29.04.2012, 00:32
buuuuun
la 29.04.2012, 00:34
ce bine arata si mi-ai dat idee ca nu am mai facut de nu stiu cand
la 29.04.2012, 09:10
la 29.04.2012, 09:25
Iiiiiiiiiiiiiiiii , ce-as infuleca vreo cateva , dupa indigestia de ieri ... ce grase , frumoase si apetisante sunt ...
la 29.04.2012, 09:42
Multumesc
la 29.04.2012, 12:05
foarte frumoase si bune
la 29.04.2012, 12:24

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or