Chiftele de fasole
Postat de andaoana in Mancaruri de legume 30 Apr 2014 | 6124 vizualizari
Crocante la exterior si moi in interior , servite cu salsa ..hmmm o bunatate au fost. Sunt pofticioasa de felul meu si intr-o seara saptamana trecuta am vazut la TVPaprika aceasta reteta pe care am incercat-o si vi-o aduc si voua .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 30.04.2014, 15:23
ce idee faina
la 30.04.2014, 15:24
am facut si eu odata , tare bune mai sunt!
la 30.04.2014, 15:26
interesant !
la 30.04.2014, 15:29
Favorite direct! Super! 
la 30.04.2014, 15:39
ce ma innebunesti! ce ma innebunesti! cod din ala care mananca cu amandoua mainile
)))
la 30.04.2014, 16:21
va multumesc pentru aprecieri
la 30.04.2014, 16:21
Laura esti bine ???
la 30.04.2014, 16:22
Merisor multumesc, mie mi-au placut tare mult ..de fapt mie imi place fasolea
la 30.04.2014, 17:06
like
la 30.04.2014, 17:15
O alta varianta de chiftele tare bune!!!
COMENTEAZA