Chiftele de fasole

Postat de andaoana in Mancaruri de legume
30 Apr 2014 | 6124 vizualizari

Crocante la exterior si moi in interior , servite cu salsa ..hmmm o bunatate au fost. Sunt pofticioasa de felul meu si intr-o seara saptamana trecuta am vazut la TVPaprika aceasta reteta pe care am incercat-o si vi-o aduc si voua .

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 30.04.2014, 15:23
ce idee faina
la 30.04.2014, 15:24
am facut si eu odata , tare bune mai sunt!
la 30.04.2014, 15:26
interesant !
la 30.04.2014, 15:29
Favorite direct! Super!
la 30.04.2014, 15:32
la 30.04.2014, 15:39
ce ma innebunesti! ce ma innebunesti! cod din ala care mananca cu amandoua mainile )))
la 30.04.2014, 15:47
la 30.04.2014, 15:49
la 30.04.2014, 16:21
va multumesc pentru aprecieri
la 30.04.2014, 16:21
Laura esti bine ???
la 30.04.2014, 16:22
Merisor multumesc, mie mi-au placut tare mult ..de fapt mie imi place fasolea
la 30.04.2014, 16:57
la 30.04.2014, 17:06
like
la 30.04.2014, 17:15
O alta varianta de chiftele tare bune!!!
la 30.04.2014, 17:17

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or