Chiftele de porcPostat de Onesta in Porc Am mai gasit niste poze , tot asa ratacite ... Inapoi la reteta |
sa-mi faci in ciuda ..nu?
imi dai?
imi plac chiftelele cu mustar si fara paine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|