Chifteluţe de dovlecel şi brânză
Postat de diaconta in Mancaruri de legume 27 Mar 2013 | 6625 vizualizari
O gustărică simplă şi rapidă dacă vă place dovlecelul.Mie da!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (41)
la 27.03.2013, 20:49
La fel de bune, ca toate cele postate. Plus că-s frumos prezentate
la 27.03.2013, 20:50
imi place
la 27.03.2013, 20:52
pace
la 27.03.2013, 20:52
Nu posta motane, ca postez eu!
Buni buni dovleceii cu branza
la 27.03.2013, 20:52
Scuze
place!!!
la 27.03.2013, 21:05
Motanel,pai daca m-ai 'nervat,asa-ti trebe '
))))))))
la 27.03.2013, 21:06
Multumesc pentru aprecieri
la 27.03.2013, 21:06
simona72
27.03.2013, 20:52
pace
pace tie, cetitorule
la 27.03.2013, 21:09
la 27.03.2013, 21:10
Ce flaminda am fost azi...de litere
Gabi esti mortales
la 27.03.2013, 21:11
Die, tu te intreci cu gluma....
la 27.03.2013, 21:11
ca bine zici gaby,ca acuma's numa de cetit,ca's mancate demult
la 27.03.2013, 21:12
simo, stiu
asa am fost mereu
)
la 27.03.2013, 21:12
Adica ne bagi pe gat din astea deja mancate?
COMENTEAZA