Chifteluţe de dovlecel şi brânză
Postat de diaconta in Mancaruri de legume 27 Mar 2013 | 6625 vizualizari
O gustărică simplă şi rapidă dacă vă place dovlecelul.Mie da!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (41)
la 27.03.2013, 21:12
dar mai trebuia "si Duhului tau! "
la 27.03.2013, 21:14
Cleme,doar vi le-am aratat sa vedeti si voi ce-am mancat cat am lipsit
))))))
la 27.03.2013, 21:18
Sadico si eu care credeam ca esti o bunaciune de fata...
la 27.03.2013, 21:24
Cleme,aparentele insala,sunt o grasunica de fata
la 27.03.2013, 21:24
ei, da..delicioase.Si ma opresc.
la 27.03.2013, 21:28
Liliana
la 27.03.2013, 21:29
Daca ai zis dovlecel am venit repede!!
la 27.03.2013, 21:38
Paula,cu ce te servesc,ca din astea nu mai am
))
la 27.03.2013, 21:40
Te-am 'nervat??? Vezi tu!
la 27.03.2013, 21:41
No asa mi-o trebuit
))))
Cate retete mai ai Motanel?
la 27.03.2013, 21:45
delicioase
la 27.03.2013, 21:49
pai ia sa vedem, cam ce ai de mancare?
)
la 27.03.2013, 21:54
Paula,acuma cam nimicuta
) doar niste paste cu varza de post
COMENTEAZA