Ciocanele de pui cu brocoli
Postat de aliliana in Pui 6 Mar 2013 | 10505 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 06.03.2013, 15:22
Ce bune sunt stropite cu vin!
la 06.03.2013, 15:24
Sigur, de-asta m-am gandit sa le pun cu vin rosu sa le si vopseasca putin
la 06.03.2013, 15:24
Multumesc Buni
la 06.03.2013, 15:26
bune...
la 06.03.2013, 15:26
la 06.03.2013, 15:28
ce culori apetisante
la 06.03.2013, 15:42
Bya
la 06.03.2013, 15:43
Multumesc Dia!
Puiul e vopsit cu vin si brocoli...de la mama natura.
la 06.03.2013, 15:47
ciocanele la mine,brocoli la tine!!
la 06.03.2013, 15:48
Cum vrei..
la 06.03.2013, 15:48
Pentru ianculubita era mesajul..
la 06.03.2013, 16:08
Foarte bine arata, ma gandesc ca si gustul e pe masura...
la 06.03.2013, 16:10
Corina. Da. Sunt gustoase..
la 06.03.2013, 16:21
bune
COMENTEAZA