Ciorba a la grec de vitelPostat de diaconta in Ciorbe
Inapoi la reteta
|










mi's pacatoasa ce sa fac?



cum sa nu poftesti

nu stii ca's "numa' buna de maritat" 
numai ca nu ma cere nimeni

arata bine
m-am ofticat raaaau




buuna
chiar e buna

la Rocsi fa-i o portie fara ou 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|