Ciorba a la grec de vitel

Postat de diaconta in Ciorbe
30 Noi 2010 | 18043 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (39)

la 30.11.2010, 22:59
Mihaela,o sa incerc si asa sa-i placa si ei
la 30.11.2010, 23:18
e tare buna
la 01.12.2010, 07:45
Buuuuuuuuuuuna bunutaImi place tare mult si parca din carne de vitel e cea mai buna ciorba a la grec !
la 01.12.2010, 07:57
la 01.12.2010, 08:44
Sidy, mi-a placut tare mult si eu zic ca pe vitel e muuuuuuult mai buna
la 01.12.2010, 08:44
Carla
la 01.12.2010, 08:45
Postavaru,sa-ti dau o lingura ca n-o sa reusesti cu furculitele
la 01.12.2010, 09:16
jos palaria arata ciorbita ta Diaaaa
la 01.12.2010, 09:50
arata minunat si e o bunatate.....
la 01.12.2010, 10:26
weiiii ce-i aici????bunatate
la 01.12.2010, 11:40
şi nouă ne place ciorba de pui a la grec ..dar cu carne de viţel încă nu am mancat dar sunt sigură că e delicioasă!
la 01.12.2010, 19:09
Ruxy Madi
la 01.12.2010, 19:10
Lilik ,"weiiii ce-i aici????"...doar o ciorba
la 01.12.2010, 19:11
Cristina_Vivi,sa stii ca-i buna,eu am facut si cu pui sau porc,dar parca vitelul are o savoare deosebita
la 01.12.2010, 19:44
mersi de sfat ...am să încerc şi cu viţel să văd care e mai bună

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or