Ciorba a la grec de vitel
Postat de diaconta in Ciorbe 30 Noi 2010 | 18043 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (39)
la 30.11.2010, 22:59
Mihaela,o sa incerc si asa sa-i placa si ei
la 30.11.2010, 23:18
e tare buna 

la 01.12.2010, 07:45
Buuuuuuuuuuuna bunuta
Imi place tare mult si parca din carne de vitel e cea mai buna ciorba a la grec !
la 01.12.2010, 08:44
Sidy, mi-a placut tare mult
si eu zic ca pe vitel e muuuuuuult mai buna
la 01.12.2010, 08:44
Carla
la 01.12.2010, 08:45
Postavaru,sa-ti dau o lingura ca n-o sa reusesti cu furculitele
la 01.12.2010, 09:16




jos palaria arata ciorbita ta Diaaaa
la 01.12.2010, 09:50
arata minunat si e o bunatate.....

la 01.12.2010, 10:26


weiiii ce-i aici????bunatate
la 01.12.2010, 11:40
şi nouă ne place ciorba de pui a la grec ..dar cu carne de viţel încă nu am mancat dar sunt sigură că e delicioasă!


la 01.12.2010, 19:09
Ruxy
Madi
la 01.12.2010, 19:10
Lilik ,"weiiii ce-i aici????"...doar o ciorba 
la 01.12.2010, 19:11
Cristina_Vivi,sa stii ca-i buna,eu am facut si cu pui sau porc,dar parca vitelul are o savoare deosebita
la 01.12.2010, 19:44
mersi de sfat ...am să încerc şi cu viţel să văd care e mai bună 
COMENTEAZA