Ciorba cu pastaiPostat de Dya in Ciorbe Nu e printre preferatele mele, insa e gustoasa si merge de minune vara, servita rece cu o ceapa verde alaturi :) Inapoi la reteta |
sarumana pt masa ,foarte buna
va astept la masa dragilor! este calda inca
Aha , da , daaaaaaaa receeeeeeeeee
, da' fara ceapa
, mie una-mi dauneaza
pup cu drag
Asa este draga Mona!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|