Ciorba cu pastaiPostat de Dya in Ciorbe Nu e printre preferatele mele, insa e gustoasa si merge de minune vara, servita rece cu o ceapa verde alaturi :) Inapoi la reteta |
pana una alta te invit la masa!
pap eu daca tu nu te omori
as ca ma omor eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|