Ciorba cu perisoare specialePostat de babi5 in Ciorbe Am folosit la aceasta ciorbita si carne de porc si vita, mai multa de vita, este foarte buna si o recomand cu tot dragul .M-am orientat din retetarul meu , respectind aproape in totalitate ingredientele si cantitatile. Inapoi la reteta |
Daca ne dai si ardei iute, vin si eu la o portie fierbinte, ca tare fain miroase....!
ca slava Domnului au fost din belsug.Multumesc mult Sydi drag
te pupa Bab
te pupa Babi
multumesc mult
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|