Ciorba de ardei umplutiPostat de kamy in Ciorbe Prima oara cand fac si a doua oara cand mananc.Concluzia......e foarte buna. Inapoi la reteta |
am mancat demult la o prietena,mi-a placut,mi-am zis ca o s-o fac si eu si i-a venit randul
buna buna
dar arata bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|