Ciorba de ardei umpluti

Postat de kamy in Ciorbe
13 Sep 2011 | 15894 vizualizari

Prima oara cand fac si a doua oara cand mananc.Concluzia......e foarte buna.

Inapoi la reteta

Comentarii (36)

la 13.09.2011, 10:54
n-am facut niciodata...arata tare bine
la 13.09.2011, 10:57
facea o fosta vecina care era ardeleanca..cica este tipica ardelenilor ciorba asta
la 13.09.2011, 11:23
deyu...e tare buna
la 13.09.2011, 11:26
rocsi...asa-i,dar mama nu ne-a facut ptr.ca era moldoveanca am mancat demult la o prietena,mi-a placut,mi-am zis ca o s-o fac si eu si i-a venit randul
la 13.09.2011, 11:26
grozav de buna!!!!
la 13.09.2011, 11:57
Am facut si eu dar........ supa buna buna
la 13.09.2011, 12:09
mona stie
la 13.09.2011, 12:10
este foarte buna si da este specifica ardelenilor,imi place si mie
la 13.09.2011, 12:11
vladimir....cum adica....supa?la noi supa-i aia limpede cu galuste sau taitei
la 13.09.2011, 12:18
carla....sigur o sa o mai fac,ca-i tare buna
la 13.09.2011, 12:21
Supa de rosii .....o vezi imediat ca am postat-o
la 13.09.2011, 12:35
vladimir...da....si la asta-i zic supa....eu am crezut ca ai facut si tu dar.... supa cu ardei umpluti
la 13.09.2011, 12:58
Imi placeee
la 13.09.2011, 13:07
f buna
la 13.09.2011, 13:31
nu am mancat dar arata bine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or