Ciorba de ardei umplutiPostat de kamy in Ciorbe Prima oara cand fac si a doua oara cand mananc.Concluzia......e foarte buna. Inapoi la reteta |
m-am" repatriat"ca am inceput scoala
si mi-am reluat activitatile obisnuite
voi sunteti bine?
E foarte buna !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|