Ciorba de ardei umpluti

Postat de kamy in Ciorbe
13 Sep 2011 | 15891 vizualizari

Prima oara cand fac si a doua oara cand mananc.Concluzia......e foarte buna.

Inapoi la reteta

Comentarii (36)

la 13.09.2011, 14:09
buna
la 13.09.2011, 14:58
miuta....si mie
la 13.09.2011, 14:59
luk...asa-i
la 13.09.2011, 14:59
lau...fa ca-ti place sigur
la 13.09.2011, 15:00
alinuta...multumesc
la 13.09.2011, 15:22
tia iesit super
la 13.09.2011, 15:39
Vad ca azi a fost ziua ciorbei(supei) de ardei umpluti....Va trimit vizitatori la bunatatile alea....
la 13.09.2011, 18:48
gabytza....multumesc
la 13.09.2011, 18:48
sidy....ii asteptam cu drag
la 13.09.2011, 21:15
vreau si eu o portie k au iesit grozavi
la 13.09.2011, 21:27
e tare buna
Ce mai faci Kamy?
la 13.09.2011, 21:54
eduard...te servesc ca mai este
la 13.09.2011, 21:56
mirela.... m-am" repatriat"ca am inceput scoala si mi-am reluat activitatile obisnuite voi sunteti bine?
la 13.09.2011, 23:45
Am mancat si eu tot de doua ori.....dar n-am facut E foarte buna !
la 14.09.2011, 06:58

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or