Ciorba de burta cu legumePostat de mihaelar63 in Ciorbe Ai mei doresc ciorba de burta . Eu nu . Dar ce nu fac eu doar sa-i vad multumiti . Doar stiti voi ca ,, dragostea trece si prin ... aparatul digestiv !!:))) AAA... si ,, Bucatareasa frumoasa face mancare gustoasa '' Inapoi la reteta |
Revin când voi avea liber
nu se interpreteaza pentru ca eu am cerut!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|