Ciorba de capete de pestePostat de mihaelar63 in Ciorbe Ciorbita aceasta o fac pentru mine fara smantana in post . Sotului ii adaug smantana , asa ca ,, impac si capara si lupul si ...'' pe toata lumea !!! Inapoi la reteta |
poate o sa incerc si eu totusi, ca pestele imi place....
oricum, ciorbita arata fff bine
...eu nu-s cu din astea....
5
si pupici multi
Mena zisa Speeady Gonzales
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|