Ciorba de cartofi cu zeama de varzaPostat de MotanLaOale in Ciorbe Din categoria "nimic nu se arunca totul se gateste"........am folosit zeama in care am fiert carnea si zarzavatul pentru salata beuf. Inapoi la reteta |
pitici mei sant inebuniti dupa sup sau ciroba de cartofi.Sincer cu zeama de varza nu am incercat inca
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|