la 12.01.2011, 13:40 Perfecta pe ,,praful " asta
Un mic sfat furat de pe TV , daca nu-i cu suparare ... cica boiaua se adauga la sfarsit , ptr a nu amara bucatele
la 12.01.2011, 13:42
la 12.01.2011, 13:44 merge bine o acreala
la 12.01.2011, 13:53 multzumesc
la 12.01.2011, 14:00 Onesta Nu-i cu suparare .......eu sunt ardelean, jumatate ungur si la noi facutul mancarii incepe cu boiaua si apoi celelalte ingredienta.......apropo de clasicul rantash cu faina si boia ......
la 12.01.2011, 14:16 Asa e Motan...si eu o pun la inceput la unele preparate...si tot din Ardeal sunt dupa mama
la 12.01.2011, 14:25 buna ciorbita Motane
la 12.01.2011, 14:48 multzumesc
la 12.01.2011, 15:43 Chiar asa ... rantasul ( cine-l face ) nu se adauga-n finalul preparatului ?