Ciorba de dovlecel cu carnati afumati
Postat de eumimi in Ciorbe 27 Mar 2017 | 4365 vizualizari
O ciorba care a devenit rapid preferata mea! Reteta am gasit-o la Madi si de abia acum i-a venit randul :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 27.03.2017, 21:03
Super!
la 27.03.2017, 21:08
Vreo doua siruri de carnati va rog.....
la 27.03.2017, 21:20
Doar carnatii? Si ciorbica e buna
la 27.03.2017, 21:20
la 27.03.2017, 21:44
la 27.03.2017, 21:51
Hmmmm, cred ca a ieșit tare buna!
la 27.03.2017, 21:52
Daa, foarte gustoasa!
la 27.03.2017, 22:01
Eu vreau ciorba fără cârnați
la 27.03.2017, 22:31
la 27.03.2017, 23:10
vin la masa
la 27.03.2017, 23:48
Servesc și eu...dar fără cârnați
!
la 28.03.2017, 00:34
la 28.03.2017, 14:54
Buna!
la 28.03.2017, 17:39
COMENTEAZA