Ciorba de dovlecel cu carnati afumatiPostat de eumimi in Ciorbe O ciorba care a devenit rapid preferata mea! Reteta am gasit-o la Madi si de abia acum i-a venit randul :) Inapoi la reteta |
Mi-o doresc si eu
Vreazu si dovlercelul , si ciorba ,si carnatiii dar fara cuburi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|