Ciorba de fasolePostat de Dya in Ciorbe Imi place foarte mult servita rece, cu ceapa verde :D Inapoi la reteta |
merci Lau! esti draguta ca de obicei!
Aziz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|