Ciorba de fasolePostat de Dya in Ciorbe Imi place foarte mult servita rece, cu ceapa verde :D Inapoi la reteta |
am inteles ca daca schimbi apa in care fierbi fasolea, de cateva ori, nu mai face rau la fiere,,, asa procedeaza mama mea
Eduard!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|