Ciorba de fasole boabePostat de mihaelar63 in Ciorbe O ciorba simplu de preparat . Eu am avut boabe de fasole necoapte . Am profitat cat mai sunt sa le folosesc . Acestea se fierb mai repede . Inapoi la reteta |
)
)
)...de bine...de minunat...vreau si eu ca lesiiin!
)
Nota 2 milioane Mihaela pentru nebunia asta de ciorbita! Vin si pe jos la tine numai sa-mi dai!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|