Ciorba de fasole boabePostat de mihaelar63 in Ciorbe O ciorba simplu de preparat . Eu am avut boabe de fasole necoapte . Am profitat cat mai sunt sa le folosesc . Acestea se fierb mai repede . Inapoi la reteta |
si cu un pic de ceapa alaturi...Chiar am mancat in week-end una, dar cu putina afumatura.
Pentru maine...
Poate cea de salata , vara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|