Ciorba de fasole cu ciolanPostat de postavaru in Ciorbe In weekend am fost la mama si pentru ca a fost frig am hotarat sa facem o ciorba de fasole. Toata lumea a fost de acord (in special barbatii) :). Inapoi la reteta |
Miuta. Te-as servi cu o portie
Deyu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|