Ciorba de fasole (II)Postat de Dya in Ciorbe Nu mai mancasem de mult ciorbita de fasole, fapt pentru care am profitat de prospetimea legumelor ,,, am savurat-o rece cu un fir de ceapa verde,,, Inapoi la reteta |
Super buna,imi place si vreau si eu o portie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|