Ciorba de fasole (II)Postat de Dya in Ciorbe Nu mai mancasem de mult ciorbita de fasole, fapt pentru care am profitat de prospetimea legumelor ,,, am savurat-o rece cu un fir de ceapa verde,,, Inapoi la reteta |
te astept la masa de pranz!
cat despre dependenta ai dreptate! am testat "vreau" si "nu vreau" in cazul tigarilor
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|