Ciorba de legume cu galuscute

Postat de mihaelar63 in Ciorbe
4 Ian 2015 | 6224 vizualizari

Intrebarea nu este daca avem ciorba in casa . Exista mereu . Intrebarea este ,, are galuscute ? ''':d

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 05.01.2015, 00:36
la 05.01.2015, 01:40
la 05.01.2015, 05:50
Si asta îmi place!
la 05.01.2015, 06:05
Buna!
la 05.01.2015, 07:03
imi place
la 05.01.2015, 08:06
o portie va rog
la 05.01.2015, 08:47
foarte buna ciorba
la 05.01.2015, 09:04
la 05.01.2015, 09:06
Super buna!
la 05.01.2015, 09:17
Buna ciorbita!
la 05.01.2015, 10:18
la 05.01.2015, 14:10
Este una din ciorbele noastre favorite fie ca galuscutele sunt cu faina alba , fie cu gris
la 05.01.2015, 15:35
buna ciorbita
la 05.01.2015, 15:51
Prefetara fetitei mele
la 05.01.2015, 16:41
Andra , stie pitica ce este bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or