Ciorba de legume cu galuscute
Postat de mihaelar63 in Ciorbe 4 Ian 2015 | 6224 vizualizari
Intrebarea nu este daca avem ciorba in casa . Exista mereu . Intrebarea este ,, are galuscute ? ''':d
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 05.01.2015, 05:50
Si asta îmi place!
la 05.01.2015, 06:05
Buna!
la 05.01.2015, 07:03
imi place 
la 05.01.2015, 08:06
o portie va rog
la 05.01.2015, 08:47
foarte buna ciorba

la 05.01.2015, 09:06
Super buna!
la 05.01.2015, 09:17
Buna ciorbita!
la 05.01.2015, 14:10
Este una din ciorbele noastre favorite fie ca galuscutele sunt cu faina alba , fie cu gris
la 05.01.2015, 15:35
buna ciorbita
la 05.01.2015, 15:51
Prefetara fetitei mele
la 05.01.2015, 16:41
Andra , stie pitica ce este bun
COMENTEAZA