Ciorba de salata cu pancetta si zucchini
Postat de gurita_ta2005 in Ciorbe 24 Ian 2015 | 4940 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 24.01.2015, 21:49



buna
la 24.01.2015, 22:18
tare mult imi place ciorba asta
la 25.01.2015, 07:24
multumesc mery
la 25.01.2015, 07:25
mihaela
la 25.01.2015, 07:25
ildi
la 25.01.2015, 07:25
deyu ma bucur ca iti place
la 25.01.2015, 09:42
ce ciorbita buna
la 25.01.2015, 16:10
Mulțumesc
la 22.06.2015, 13:57
buna.scuze sunt varza la gatit.va rog sa mi spuneti..se pune lapte lapte in ciorba???????????apoi cata apa se pune?adica aceste ingrediente sunt pt ce cantitate?inca ceva se pot folosi dovlecei normali sau au alt gust?pt ca nu am gasit zichini.ms astept raspns
la 22.06.2015, 14:41
??????????????????????????
la 22.06.2015, 14:47
??????????????????????????
COMENTEAZA