Ciorba de salata verde

Postat de diana_k in Ciorbe
10 Apr 2013 | 6510 vizualizari

o ciorba nu tocmai aratoasa, in copilarie nici nu vroiam sa aud de ea, dar acum imi place foarte mult.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 10.04.2013, 14:00
ce buna e supa de salata! e in topul preferintelor mele..
la 10.04.2013, 14:01
Si mie imi place!
la 10.04.2013, 14:02
N-am mai facut de mult.. desi ne place foarte tare!
la 10.04.2013, 14:03
place
la 10.04.2013, 14:07
eu 3 zile la rand am mancat numai ciorba de salata.. copii nu au vrut sa o vada
la 10.04.2013, 14:14
la 10.04.2013, 14:15
cineva trebuie sa se sacrifice
la 10.04.2013, 14:16
Foarte mult ne place si noua.Noi adaugam si morcov.
Un deliciu
la 10.04.2013, 14:18
buna ideea cu morcovul.
la 10.04.2013, 14:32
Imi place mult ciorba de salata!!! Cu morcovi si fara slanina pt mine...
la 10.04.2013, 15:10
Da da da astazi fac si eu , dar pana atunci iau o portie de la tine!!
la 10.04.2013, 15:13
la 10.04.2013, 17:25
Din asta n-am facut,eu nu ma impac cu smantana in ciorba...
la 10.04.2013, 17:26
o bunatate!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or