Ciorba de salata verde
Postat de diana_k in Ciorbe 10 Apr 2013 | 6510 vizualizari
o ciorba nu tocmai aratoasa, in copilarie nici nu vroiam sa aud de ea, dar acum imi place foarte mult.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 10.04.2013, 14:00
ce buna e supa de salata! e in topul preferintelor mele..
la 10.04.2013, 14:01
Si mie imi place!
la 10.04.2013, 14:02
N-am mai facut de mult.. desi ne place foarte tare!
la 10.04.2013, 14:03
place
la 10.04.2013, 14:07
eu 3 zile la rand am mancat numai ciorba de salata..
copii nu au vrut sa o vada
la 10.04.2013, 14:15
cineva trebuie sa se sacrifice
la 10.04.2013, 14:16
Foarte mult ne place si noua.Noi adaugam si morcov.
Un deliciu
la 10.04.2013, 14:18
buna ideea cu morcovul.
la 10.04.2013, 14:32
Imi place mult ciorba de salata!!! Cu morcovi si fara slanina pt mine...
la 10.04.2013, 15:10
Da da da astazi fac si eu , dar pana atunci iau o portie de la tine!!
la 10.04.2013, 17:25
Din asta n-am facut,eu nu ma impac cu smantana in ciorba...
la 10.04.2013, 17:26
o bunatate!
COMENTEAZA