Ciorba radauteana a la Gaby_dPostat de Corina33 in Ciorbe Am luat ciorba lu' Gaba si am facut-o varza! :))) De fapt ingredientele-s aceleasi, doar modul de preparare difera, dar e foarte buna. Mi s-a spus ca seamana cu ciorba de burta... io nu stiu, ca d-aia nu mananc :D Inapoi la reteta |
)Bine ai venit in Clubul ciorbarilor a la Gaby_d
))
ai vazut ce buna este?
'
)
am facut-o si eu saptamana trecuta
))))
Seamană cu ciorba de burtă, dacă pui și usturoi extra
Savuroasă!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|