Ciulama cu piept de pui

Postat de dakris in Pui
28 Mar 2012 | 13843 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (25)

la 28.03.2012, 23:10
Ceva ce vreau sa fac de mult...
la 28.03.2012, 23:52
delicioasa
la 29.03.2012, 00:46
imi place mult
la 29.03.2012, 12:48
si eu vreau
la 29.03.2012, 12:54
Iri_love, adica ce vrei sa spui ca numai mamaliga in forma de floricica arata bine? Am pus mamaliga intr-o forma din silicon...te-ai prins, nu?
la 29.03.2012, 12:58
Diaconta, cu mujdei nu e ok? Noua ne place foarte mult asa
la 29.03.2012, 13:02
Miha, Alinutza80, nici eu nu mai facusem de multa vreme, si cum aveam un piept de pui in congelator, m-am gandit ca e o idee de a-i face pe ai mei sa mai manace si carne de pui caci nu prea o mai suporta...le-am tot gatit cu pui pana li s-a "aplecat"
la 29.03.2012, 13:03
Multumesc pentru aprecieri dragi bucatarasi!
la 29.03.2012, 14:21
Imi place
la 29.03.2012, 14:51
multumesc, Miuta!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or