Ciulama cu piept de pui
Postat de dakris in Pui 28 Mar 2012 | 13843 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 28.03.2012, 23:10
Ceva ce vreau sa fac de mult...
la 28.03.2012, 23:52
delicioasa
la 29.03.2012, 00:46
imi place mult
la 29.03.2012, 12:48
si eu vreau
la 29.03.2012, 12:54
Iri_love, adica ce vrei sa spui ca numai mamaliga in forma de floricica arata bine?
Am pus mamaliga intr-o forma din silicon...te-ai prins, nu?
la 29.03.2012, 12:58
Diaconta, cu mujdei nu e ok? Noua ne place foarte mult asa
la 29.03.2012, 13:02
Miha, Alinutza80, nici eu nu mai facusem de multa vreme, si cum aveam un piept de pui in congelator, m-am gandit ca e o idee de a-i face pe ai mei sa mai manace si carne de pui caci nu prea o mai suporta...le-am tot gatit cu pui pana li s-a "aplecat"
la 29.03.2012, 13:03
Multumesc pentru aprecieri dragi bucatarasi!
la 29.03.2012, 14:21
Imi place
la 29.03.2012, 14:51
multumesc, Miuta!
COMENTEAZA