Ciulama cu piept de pui

Postat de dakris in Pui
28 Mar 2012 | 13843 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (25)

la 28.03.2012, 19:32
vreau si eu o portioara
la 28.03.2012, 19:41
cu mare drag
la 28.03.2012, 19:41
imi place
la 28.03.2012, 19:57
una dintre mancarurile mele preferate....super bun
la 28.03.2012, 19:57
ce-as mai manca si eu o portie.
la 28.03.2012, 20:03
De multa vreme n-am mai facut...

Arata foarte bine
la 28.03.2012, 20:08
multumesc, Miha!
la 28.03.2012, 20:26
chiar nu am mai mancat de mult
la 28.03.2012, 21:02
foarte bune
la 28.03.2012, 21:08
Delicios !
la 28.03.2012, 21:32
la 28.03.2012, 21:37
arata bine floricica din mamaliga
la 28.03.2012, 21:44
bun
la 28.03.2012, 21:53
N-am facut de multisor .Buna idee
la 28.03.2012, 22:37
cred ca va fi sambata si la noi
cu mamaliguta-i foarte buna

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or