Ciulama de ciuperci champignon

Postat de Patricia_Iordache_79 in Mancaruri de legume
26 Iul 2013 | 22597 vizualizari

Ma credeti pe cuvant cand spun ca as manca ciulama de ciuperci de minim 3 ori/saptamana? :)) E super buna si usor de facut.

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 26.07.2013, 17:21
fffffffff gustoasa !
la 26.07.2013, 17:22
Costeo...stii cum e cu mamaliguta? Mhhh...
la 26.07.2013, 17:25
te cred , si eu as manca sa pastrezi o portie si pt Timeea )
la 26.07.2013, 17:25
Si eu vreu cu mamaliga ,aduc eu mamaliga
la 26.07.2013, 17:27
Patricia, cand treci prin Fetesti sa iei ceaunul cu tine )
la 26.07.2013, 17:28
Laura... Hai ca-i trimi Timeei acum o portie, ca sa fiu sigura ca apuca.
la 26.07.2013, 17:28
Angy...
la 26.07.2013, 17:29
Ina...ceaunul cu mamaliga sau cu ciulama?
la 26.07.2013, 17:32
Patricia trimite si la Medi o portie cu dedicatie)))
la 26.07.2013, 17:33
cu ciulama ))
la 26.07.2013, 17:34
la 26.07.2013, 17:40
Buni, am trimis o portie, tu nu vrei?
la 26.07.2013, 17:41
Ok, Ina!
la 26.07.2013, 17:41
Geanina...
la 26.07.2013, 17:41
Ina, eu vin cu ciulamaua, dar tu esti acasa?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or