Ciulama de pui cu ciuperci

Postat de simona72 in Pui
18 Mar 2013 | 12686 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 18.03.2013, 15:18
place
la 18.03.2013, 15:19
Mai,mai ce fata harnica avem!
la 18.03.2013, 15:21
Vai, si eu tot ciulama am facut! Parca am fi vorbite.
la 18.03.2013, 15:21
delicios
la 18.03.2013, 15:27
tabita, asa e p-aci pe la noi, telepatii, chestii...
sunteti suflete pereche
))
la 18.03.2013, 15:35
la 18.03.2013, 15:36
Am observat Gabi E de bine
la 18.03.2013, 15:36
la 18.03.2013, 15:40
Delicioasa!
la 18.03.2013, 15:54
Aha, are şi pui. Cred că trebuie să fie tare bun, cu murături, cum îmi place mie.
la 18.03.2013, 16:27
buna
la 18.03.2013, 17:57
are si carnita parinte
la 18.03.2013, 17:57
Buni nu mai aveam nimic de papa la baieti...
la 18.03.2013, 17:59
Tabita asa se pare....
la 18.03.2013, 17:59
va multumesc si va pupacesc pe toti

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or