Ciuperci la gratar cu piept si pulpe de pui

Postat de merisor67 in Mancaruri cu carne
10 Iul 2013 | 5700 vizualizari

Simplu si gustos!

Inapoi la reteta

Comentarii (53)

la 10.07.2013, 16:33
Nu, fato, voiam sa dai desert la schimb
la 10.07.2013, 16:35
Vreau vreau , si nu accept refuz
la 10.07.2013, 16:39
Pai zi asa Merisoara,ca eu pricep greu si uit repede....
la 10.07.2013, 16:42
Chiar ca-i simplu dar mai ales gustos
la 10.07.2013, 16:42
Bine, Dea, vino si tu!
la 10.07.2013, 16:57
Foarte bune ciupercile dar mai ales pieptul de pui
la 10.07.2013, 16:59
la 10.07.2013, 17:27
Andreea, sunt bune impreuna!
la 10.07.2013, 17:27
Multumesc, Lubita!
Alinutza!
la 10.07.2013, 17:28
unde-i portia mea,Merisor? Am si eu niste ciuperci, nu stiu cum le pregatesc dar pana-mi vine vreo idee, pap de la tine!
la 10.07.2013, 17:31
Claudia, vino repede cu scaunul cat inca mai sunt!
la 10.07.2013, 18:20
ooo,da! astea bune rau!
la 10.07.2013, 18:48
Merisor, ce mult imi plac ciupercutele! , fac si eu cat de curand!
la 10.07.2013, 19:02
la 10.07.2013, 19:11
Papa bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or