Clatite cu cafeaPostat de miha in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
mananc si tac
ca rulouri n-am mai gasit
ca am vazut eu reteta pe undeva
hai
Nu mai am, dar ma duc sa va fac.

Miha,nu vrem multe,doar una de persoana
ca noi avem treaba
pai io asa am zis,una de persoana.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|