Clatite cu mere si scortisoara - de post

Postat de Corina33 in Dulciuri
4 Apr 2014 | 13267 vizualizari

Niste clatite tare bune si aromate, avand in vedere ca sunt fara oua si lapte. Nu se compara cu pancakes-urile clasice, dar eu zic ca merita sa le incercati, mai ales daca postiti! Multumesc Rocsi scumpa de idee, eu am fost tare incantata de ele, unde mai pui ca pitica a cerut portie dubla :X:X

Inapoi la reteta

Comentarii (38)

la 04.04.2014, 10:14
bune bune
la 04.04.2014, 10:17
Numai bune pentru micul dejun si nu numai
la 04.04.2014, 10:18
Yummy!
la 04.04.2014, 10:18
ce faine ,ia sa fac si eu
la 04.04.2014, 10:21
delicioasee
la 04.04.2014, 10:24
Vrem si noi! Vrem si noi
la 04.04.2014, 10:28
Multumesc Motanel
la 04.04.2014, 10:28
Asa e Andreea, desi eu le-am facut seara, ar merge tare bine la mic dejun!
la 04.04.2014, 10:29
Multumesc Adriana!
la 04.04.2014, 10:29
Bune!
la 04.04.2014, 10:29
Lavi, mie tare mi-au placut, sunt si bune si se fac repede
la 04.04.2014, 10:30
Multumesc Florentina!
la 04.04.2014, 10:30
Dya nu mai sunt demult, dar mai facem ca tare bune-s!
la 04.04.2014, 10:33
yamiii
la 04.04.2014, 10:34
Corina din suflet ma bucur ca au fost pe placul vostru

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or