Clatite cu mere si scortisoara - de post

Postat de Corina33 in Dulciuri
4 Apr 2014 | 13266 vizualizari

Niste clatite tare bune si aromate, avand in vedere ca sunt fara oua si lapte. Nu se compara cu pancakes-urile clasice, dar eu zic ca merita sa le incercati, mai ales daca postiti! Multumesc Rocsi scumpa de idee, eu am fost tare incantata de ele, unde mai pui ca pitica a cerut portie dubla :X:X

Inapoi la reteta

Comentarii (38)

la 04.04.2014, 10:53
Minunate, le-am pregatit si eu!
la 04.04.2014, 11:06
la 04.04.2014, 12:07
Super bune!!! :-b
la 04.04.2014, 12:07
la 04.04.2014, 12:11
yammmy , astea sunt tare bune , vin si eu
la 04.04.2014, 12:12
Place
la 04.04.2014, 12:18
imi plac!
la 04.04.2014, 12:55
Multumesc Dantes!
la 04.04.2014, 12:56
Alina, chiar yamiii au fost!
la 04.04.2014, 12:57
Rocsi scumpa, oricand incerc cu placere retetele tale!
la 04.04.2014, 12:58
Elena si de la tine am cateva in asteptare!
la 04.04.2014, 12:59
Multumesc Pusha!
la 04.04.2014, 12:59
Asa e Mihaela, sunt tare bune!
la 04.04.2014, 13:00
Ancuto sunt delicioase, hai ca te astept cu drag!
la 04.04.2014, 13:01
Si mie tare-mi plac Babi draga, cateodata as vrea sa nu-mi placa asa de mult!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or