Clatite cu nuca si zaharPostat de pusikmea in Dulciuri am fost in vizita la o prietena la tara, nu aveam stare asa ca am inceput sa fac niste clatite, socra prietenei mele a venit cu ideea sa le umplem cu nuca si zahar, au fost delicioase. Inapoi la reteta |
vezi mena???invazie de bocitoare, hai sa ne angajam la inmormantari
)am fi bune
))



ce zapacita esti,sa sti ca am face treaba buna ca bocitoare


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|