Clatite cu nuca si zahar
Postat de pusikmea in Dulciuri 7 Sep 2010 | 6803 vizualizari
am fost in vizita la o prietena la tara, nu aveam stare asa ca am inceput sa fac niste clatite, socra prietenei mele a venit cu ideea sa le umplem cu nuca si zahar, au fost delicioase.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 07.09.2010, 08:52
eee, normal ca-s prima ca le ador



.neatza!
la 07.09.2010, 08:53
Ce-mi plac si mie clatitele
la 07.09.2010, 08:57
mena, nu te baga
)pls
))azi fac si eu ca m-ati omorat ieri
la 07.09.2010, 08:59
Ai mai un capatai da-ne si noua!
la 07.09.2010, 09:02
Gabyta,daca ti-am zis ieri toate sa ramai tot asa vesela tu chiar pui in aplicare? Pai vezi tu,asta-i motivul pentru care te iubim noi toate ,esti o zapacita



la 07.09.2010, 09:07
merna, tocmai ieri n-am fost
))))am plans toata ziua
, dar recuperez in rest
la 07.09.2010, 09:09

vesela te vreau
la 07.09.2010, 09:14
gabitzo ce-ai avut?o iei pe urma mea ca si eu am plans de-am rupt de ziua mea
la 07.09.2010, 09:17
no vezi...e invazie nu numai de gomboti ci si de plangacioase
)))), so..ce-am avut???nimic,,doar am fost la pamant
, si ...spre tristetea mea am realizat cat de rai pot fi unii. gata, a trecut
la 07.09.2010, 09:36
fetelor lasati plansu'ca viata e scurta si nu merita sa dam satisfactie la dusmani...bucurati-va de lucrurile bune si haideti sa terminam clatitele de mai sus ca e pacat sa se raceasca...
la 07.09.2010, 10:07
Am venit si eu la o portioara!
la 07.09.2010, 11:05
am venit sa iau o clatita ca am papat si numai bine acum merge desertul
la 07.09.2010, 11:09
si eu vrea cu nuca si zahar nu am incercat dar sigur sant super bune ,imi place nuca








la 07.09.2010, 11:26
cu asa umplutura sa tort mananci ! bravo, Pusika !

la 07.09.2010, 12:07
Gabitza nici eu nu am mai fost pana ieri dupamasa vreo trei zile pe aici,tot cu plansul am fost ocupata
COMENTEAZA