Clatite si nu prea...Postat de Onesta in Dulciuri Ceva dulce si nu prea (fara zahar ) , ideal ptr cei cu diabet , usor si delicios ... Inapoi la reteta |
Sunt foarte ...clatite
...............bune
super arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|