Clatite si nu prea...Postat de Onesta in Dulciuri Ceva dulce si nu prea (fara zahar ) , ideal ptr cei cu diabet , usor si delicios ... Inapoi la reteta |

serviti dragelor , serviti ... mai facem
, las' ca stiu cum e sa fii excesiv de dulce
, da' nu ne lasam noi invinse
nu ne lasam invinse,macar cat mai putem!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|